گذرنامه اروپايي

آيا والدين شما (يا پدربزرگ و مادربزرگ / پدربزرگ و مادربزرگ در برخي موارد) تابعيت هزينه اقامت در مجارستان يک کشور اروپايي را دارند؟ در اين صورت ، ممکن است بتوانيد براي آن کشور درخواست گذرنامه کنيد. پس از دريافت گذرنامه از يک کشور اتحاديه اروپا ، مي توانيد در هر کشور اتحاديه اروپا بدون هيچ گونه مدارک و محدوديتي کار کنيد. اين روند مي تواند بسيار طولاني شود ، اما ارزش بررسي دارد.

غيرقانوني بمان

نکته مهم: با توجه به مسائل مهاجرت / پناهندگان اخير در سراسر اروپا ، بررسي هاي مرزي - حتي بين اعضاي شينگن - افزايش يافته است. اقامت بيش از حد در اين روزها کمي خطرناک تر است.

در حالي که من مطمئناً آن را توصيه نمي کنم ، بسياري از افراد ترجيح مي دهند بيش از اخذ اقامت در مجارستان روز محدوديت داشته باشند و به سفر خود ادامه دهند. اين امر عمدتا به اين دليل امکان پذير است که هيچ گونه بررسي مرزي بين کشورهاي عضو شينگن وجود ندارد. به عنوان مثال ، اگر از فرانسه به ايتاليا سفر کنيد ، هيچ کس به پاسپورت شما نگاه نمي کند - خواه اروپايي باشيد يا نه. بعضي اوقات مقامات مهاجرت در قطارها حضور خواهند داشت ، اما اگر ظاهراً مانند گردشگر متوسط ??غربي خود باشيد ، معمولاً خيلي به پاسپورت شما نگاه نمي کنند. اما ، گاهي اوقات آنها از نزديک نگاه مي کنند ، بنابراين اين کار را با مسئوليت خود انجام دهيد.

بيشترين شانس گرفتار شدن اين است که واقعاً از منطقه شينگن خارج شويد (حتي اگر به کشور خود بازگرديد) زيرا مقامات مهاجرت غالباً مدت زماني را که در آنجا بوده ايد اضافه مي کنند. پس از 18 ماه زندگي در فرانسه ، از طريق ايسلند به ايالات متحده برگشتم و آنها س questionال کردند که چرا اين مدت طولاني در اروپا هستم. خوشبختانه ، من کارت مجوز کار فرانسه معتبر خود را در کيف پول خود داشتم زيرا هيچ مدرک ديگري در پاسپورت خود نداشتم که نشان دهد اجازه داشته باشم تا مدت طولاني در اروپا بمانم.

من فهميدم که کشورهاي اسکانديناوي ، و همچنين آلمان ، هلند ، سوئيس و لهستان همگي در مورد بررسي مدت زماني که شما در منطقه شينگن بوده ايد بسيار مهم هستند. بنابراين ، اگر بيش از 90 روز اقامت داريد ، به شدت توصيه مي کنم که از آن کشورها خارج نشويد.

به هر دليلي ، به نظر مي رسد فرانسه ، ايتاليا و يونان در مهاجرت بيشترين آرامش را دارند. آنها حتي گاهي پاسپورت افرادي را که مستقيماً از ايالات متحده وارد پرواز مي شوند مهر نمي کنند. علاوه بر اين ، به نظر مي رسد که آنها هرگز حتي به گذرنامه مسافران خارج شده نگاه نمي کنند. اگر محدوديت 90 روزه را بيش از حد سپري کنيد ، من اکيداً توصيه مي کنم از يکي از اين کشورها خارج شويد - اما مطمئن شويد که هواپيما را در يکي از کشورهايي که در پاراگراف قبلي ذکر شده تغيير نمي دهيد. به عنوان مثال شرايط اقامت در مجارستان ، هنگام پرواز از فرانسه ، هواپيما را در ايسلند تغيير دادم ، و آنها در فرودگاه آنجا پاسپورت من را از نزديک بررسي کردند.

اگر مجازات شما بيش از 90 روز باشد مجازات ها چيست؟ به نظر مي رسد متفاوت است. ممکن است در اين صورت هشدار دريافت کنيد و مجبور شويد کشور را ترک کنيد. يا ممکن است جريمه بزرگي دريافت کرده و از مدت زمان 1-5 سال ورود به اتحاديه اروپا يا هر کشور منطقه شينگن منع شويد. راستش ، من نمي خواهم آن را به خطر بيندازم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

عمومی عشق قانون(LOVE&LAW) Best House music April مجله علمی، تاریخی، هنری و سرگرم کننده باربری شرق تهران - باربری شرق تهران طلبه جوان ... دهکده سلامتی گندم سهروردی